logo-kwiaciarnia

Kwiaciarnia Stokrotka

O Nas

Kwiaty to nasza wielopokoleniowa pasja. Sztuką układania kwiatów zajmujemy się od 2004 roku, kiedy to powstała nasza firma, zlokalizowana niegdyś w Jazgarzewie. Aktualnie znajdujemy się w Łbiskach w małej miejscowości pod Piasecznem, gdzie znajduje się nasza pracownia florystyczna i sklep do którego serdecznie zapraszamy.

Bukiet kwiatów

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się tworzeniem wszelkich bukietów okazjonalnych w tym ślubnych jak i również kondolencyjnych. Stworzyliśmy na zamówienie wiele dekoracji ślubnych w tym sal weselnych i dekoracji samochodowych. Tworzymy również wianki komunijne, kosze okolicznościowe i wiązanki. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, gdzie znajdą Państwo przeróżne dekoracje do domu i ciekawe propozycje na prezent dla bliskiej osoby. Jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie klienta, wystarczy się z nami skontaktować.

Piękna kompozycja kwiatów

Kwiaciarnia Stokrotka

Dlaczego my?

Kwiaty to nie tylko materiał z którego tworzy się piękne kompozycje. Dla nas kwiaty wyrażają wiele emocji. Wiemy jak stworzyć odpowiedni bukiet.

Ozdobny bukiet kwiatów

Kwiaciarnia Stokrotka

Nasza oferta

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Przez lata działalności mieliśmy okazję stworzyć dekoracje florystyczne na prawie każdą okoliczność. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej wizji. My zajmiemy się resztą.

Bukiet kwiatów w wazonie
logo-kwiaciarnia
© 2020 Kwiaciarnia Stokrotka. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności