O nas

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży bylin, ziół, paproci oraz roślin balkonowych i jednorocznych. Wciąż staramy się stale wzbogacać nasz asortyment o gatunki rzadkie i niespotykane. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza przekłada się na jakoś oferowanych przez nas roślin. Sprzedawane  sadzonki są w standardowych doniczkach produkcyjnych (P9, Q12, P11, C1,5, C2 i C3). Na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie przygotować sadzonki również w innych pojemnikach, jak i również wyprodukować większe partie roślin po wcześniejszym uzgodnieniu. Od wielu lat współpracują z nami architekci krajobrazu, gminy a także odbiorcy hurtowi. Również klienci detaliczni i hobbiści, stale odnajdują w naszej szkółce kolekcjonerskie okazy bylin.

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy firmą wielopokoleniową prężnie działająca w branży ogrodniczej od 1990 roku.

30 lat doświadczenia

Fachowe doradztwo

Bogata oferta

Gwarancja jakości

Napisz do nas

Jeśli masz pytania odnośnie współpracy hurtowej lub detalicznej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Jakość

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza przekłada się na jakość oferowanych roślin nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Odtwórz wideo
baner-mm-05

Dlaczego my?

Ogrodnictwo to nasza pasja, doskonale wiemy jak sprostać twoim oczekiwaniom.

© 2020 MM Swietlik. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności