O nas

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży bylin, ziół, paproci oraz roślin balkonowych i jednorocznych. Wciąż staramy się stale wzbogacać nasz asortyment o gatunki rzadkie i niespotykane. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza przekłada się na jakoś oferowanych przez nas roślin. Sprzedawane  sadzonki są w standardowych doniczkach produkcyjnych (P9, Q12, P11, C1,5, C2 i C3). Na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie przygotować sadzonki również w innych pojemnikach, jak i również wyprodukować większe partie roślin po wcześniejszym uzgodnieniu. Od wielu lat współpracują z nami architekci krajobrazu, gminy a także odbiorcy hurtowi. Również klienci detaliczni i hobbiści, stale odnajdują w naszej szkółce kolekcjonerskie okazy bylin.

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy firmą wielopokoleniową prężnie działająca w branży ogrodniczej od 1990 roku.

30 lat doświadczenia

Fachowe doradztwo

Bogata oferta

Gwarancja jakości

Napisz do nas

Jeśli masz pytania odnośnie współpracy hurtowej lub detalicznej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Jakość

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione volup.

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza przekłada się na jakość oferowanych roślin nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Odtwórz wideo
baner-mm-05

Dlaczego my?

Ogrodnictwo to nasza pasja, doskonale wiemy jak sprostać twoim oczekiwaniom.

© 2020 MM Swietlik. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności